این محتوا به تلاش تیم رسانه وب سایت پنل اینستا تهیه شده است.

منبع: Luke Filipowicz / iMore

کاربران اینستاگرام در حال حاضر از یک باگ خشمگین رنج می برند که به این معنی است که نمی توانند بارها و بارها تماشای استوری های یکسان را متوقف کنند – اما حداقل متا روی آن کار می کند.

این موضوع در سراسر توییتر و Reddit در حدود یک روز گذشته، با توجه به اینکه مردم به طور مکرر استوری های اینستاگرامی که قبلا دیده اند به آنها نشان داده می شود. مهم نیست که چند بار آنها را تماشا می کنند، همان داستان ها بارها و بارها پخش می شوند و این کمتر از ایده آل است. به خصوص اگر برخی را دنبال می‌کنید که داستان‌هایشان خوب نیست.

خوشبختانه، ممکن است کمک در دسترس باشد. آستانه گزارش می دهد که متا از این موضوع آگاه است و “در تلاش است تا همه چیز را در اسرع وقت به حالت عادی بازگرداند.” با این حال، مردم هنوز از این موضوع در توییتر شکایت دارند، بنابراین قطعاً از زمان نوشتن این پست، همه چیز به حالت عادی بازنگشته است.

استوری‌های اینستاگرام ویدیوهای کوتاهی هستند که شبیه آنچه شما انتظار دارید در TikTok پیدا کنید و در حالی که می‌توانند برخی از بهترین محتوای آیفون در اطراف باشند – اگر افراد مناسب را دنبال کنید – تنوع در واقع چاشنی زندگی است. هر چند بار که گربه از مبل می افتد، دیدن یک داستان یکسان، ایده هیچکس سرگرم کننده نیست.

مطمئناً مهندسان متا و اینستاگرام می‌توانند زودتر راه حلی برای این مشکل بیابند و برای اجرای آن نیازی به ارسال به‌روزرسانی جدید به اپ استور نیست. در ضمن، آیا می‌توانم به جای آن نگاهی به بیرون از پنجره داشته باشم؟

نه، من هممنبع

نوشته‌ی بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

توصیه شده

اخبار منتخب.